Co je koučování?

Cílem mého koučování je najít Vaši vnitřní sílu, nacházet Vaše silné stránky, objevovat a naplňovat Váš potenciál, což pak všechno pomáhá najít si odpovědi na otázky, které si spousta lidí pokládá v různých životních situacích. Jaké otázky to jsou?

  • Jak získat lepší sebevědomí a sebehodnotu?
  •  jak se naučit říkat ne a netrpět pocity viny?
  • Jak si najít tu správnou cestu pro mě v životní situaci, když vím, že potřebuji jít dál, ale nemám konkrétní představu? 
  • Jak se vypořádat s nepříznivou životní situací při ztrátě zaměstnání, po rozchodu s partnerem, nebo po odchodu dětí z domu?
  • Jak se má vyvíjet moje podnikání, když jsem drobný nebo středně velký podnikatel a zasekl jsem se na mrtvém bodě?
  • Jaký je nový pohled na "staré" věci?

Účelem našich setkání je najít způsoby, jak využít Váš talent a energii, jak rozvíjet Vaše schopnosti a dovednosti, jak dosáhnout pocitu seberealizace a naplnění ve Vašem životě. 

Co je koučink?

Videopředstavení toho, co vlastně koučink je a jak pomáhá z rozhovoru v rámci projektu MindsetDoctor - Vše začíná ve vaší hlavě

O čem je koučování?

Účelem setkání je najít způsoby, jak využít Váš talent a energii, jak rozvíjet Vaše schopnosti a dovednosti, jak dosáhnout pocitu seberealizace a naplnění ve Vašem životě.


Byli jste propuštěni ze zaměstnání? Jak vyřešit situaci.

Ztráta zaměstnání bývá zlomový okamžik v životě každého. Jak se s tím vypořádáme je ale otázka volby. Aby ta volba a další cesta byla smysluplná, je dobré mít poblíž někoho, kdo vám pomůže neztratit celkové zaměření a vytvořit si novou vizi. Například kouče...

BLOG - Jak vyřešit ztrátu zaměstnání