Jaké výsledky mí klienti dosahují?

Bc. Jiří Sluka - majitel firmy

Při sezeních s Romanem si člověk uvědomí, že cesta k tomu, co chce, nemusí být nutně složitá a strastiplná, může to být hra. Roman neradí. Díky jeho správně cíleným otázkám, s nadhledem nad vašimi problémy, si cestu najdete sami. Zároveň zjistíte, že není jednoduché se zbavit starých návyků, vystoupit ze své komfortní zóny a něco změnit. A je možné, že bez osobního kouče to sami nikdy neuděláte.

Jan Kopta DiS. - majitel realitní firmy

Na Romanovi mě moc baví, že umí držet  nastavený koncept a linii, ale zároveň nebojí změnit v průběhu konzultací pravidla nastavené hry. Všechny moje odbočky z hlavní silnice se mnou trpělivě absolvuje a pak mě zase donaviguje na hlavní proud a posouvám se dál k vytyčenému cíli. Díky, je to s tebou moc fajn.

PhDr. Eva Žáčková, Ph.D. - copywriter

Setkání s Romanem mi pomohla nakopnout se k realizaci věcí, které jsem dlouho odkládala. Ačkoli pro mě byly důležité, zdálo se nemožné najít na ně čas. Roman mě k nim vracel tak dlouho, až jsem sama našla efektivní způsob, jak je začlenit do každodenního kolotoče. Díky, Romane!

Hana Strážová - podnikatelka, OSVČ

Na naše první setkání s Romanem jsem šla s nejistým očekáváním a možná i s nedůvěrou, protože jsem ho neznala, nevěděla jsem, co mohu očekávat a byl mi doporučen kamarádkou, ale setkala jsem se s empatií a vstřícností. Měla jsem svoje téma, které mi v hlavě leželo už několik týdnů a Roman mi pomohl najít v sobě odpovědi a vidět vše z jiného úhlu pohledu. Někdy to bylo pro mě samotnou ne zcela komfortní, když jsem si musela přiznat i myšlenky, které mi bránily se posouvat dál, ale jsem ráda, že je Roman oslovil a společně jsme našli cestu a výzvy a způsob, jak je překonat. Rozhodně můžu doporučit, spolupráce byla úspěšná.

Radan Kopáček - manažer prodeje

S Romanem jsme si lidsky "sedli" za což jsem byl rád, protože už jsem koučování ve své profesi zažil a byl jsem zvědavý, jaký přístup Roman zvolí. Spolupráce s ním mě znovu nakopla a získal jsem další chuť do svého projektu, na kterém jsem už nějakou dobu pracoval a Roman mi dodal další chuť a motivaci. Tohle jsem si alespoň myslel, ale nakonec jsem si uvědomil, že jsem to byl vlastně já, kdo si s jeho pomocí ty dveře znovu otevřel...